PIC16F722AT-I/SO
DigiKey raktári szám
PIC16F722AT-I/SOTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
PIC16F722AT-I/SOCT-ND - Vágott szalag (CT)
PIC16F722AT-I/SODKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F722AT-I/SO
Leírás
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28SOIC
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrovezérlő IC 8 bites 20MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 28-SOIC
EDA / CAD modellek
PIC16F722AT-I/SO modellek
RAM mérete
128 x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 5,5V
Alkatrész státusza
Aktív
Adatátalakítók
A/D 11x8b
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Oszcillátor típusa
belső
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sebesség
20MHz
Gyártói tokozás
28-SOIC
Csatlakoztathatóság
I2C, SPI, UART/USART
Tokozás
28-SOIC (0,295", 7,50mm széles)