PIC18F4620-I/ML nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Microchip Technology
Raktáron: 1 321
Adatlap
PIC PIC® 18F Mikrovezérlő IC 8 bites 40MHz 64KB (32K x 16) FLASH 44-QFN (8x8)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
PIC18F4620-I/ML
DigiKey raktári szám
PIC18F4620-I/ML-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC18F4620-I/ML
Leírás
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44QFN
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
PIC18F4620-I/ML modellek
EEPROM mérete
1K x 8
Csomagolás
Csőtár
RAM mérete
3,8K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
4,2V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 13x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
40MHz