PIC18F4620T-I/ML
DigiKey raktári szám
PIC18F4620T-I/MLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
PIC18F4620T-I/MLCT-ND - Vágott szalag (CT)
PIC18F4620T-I/MLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC18F4620T-I/ML
Leírás
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44QFN
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 18F Mikrovezérlő IC 8 bites 40MHz 64KB (32K x 16) FLASH 44-QFN (8x8)
EDA / CAD modellek
PIC18F4620T-I/ML modellek
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
RAM mérete
3,8K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
4,2V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 13x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
40MHz