PIC18F45K20T-I/ML | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | PIC18F45K20T-I/ML |
Leírás | IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44QFN |
Gyártói standard átfutási idő | 10 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | PIC PIC® XLP™ 18K Mikrovezérlő IC 8 bites 64MHz 32KB (16K x 16) FLASH 44-QFN (8x8) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | PIC18F45K20T-I/ML modellek |
Sorozat | EEPROM mérete 256 x 8 |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | RAM mérete 1,5K x 8 |
Alkatrész státusza Aktív | Tápfeszültség (Ucc/Udd) 1,8V ~ 3,6V |
DigiKey által programozható Ellenőrizve | Adatátalakítók A/D 14x10b |
Főprocesszor PIC | Oszcillátor típusa belső |
Mag mérete 8 bites | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C (TA) |
Sebesség 64MHz | Rögzítés módja Felületszerelt |