PIC18F45K20-I/ML
DigiKey raktári szám
PIC18F45K20-I/ML-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC18F45K20-I/ML
Leírás
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44QFN
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrovezérlő IC 8 bites 64MHz 32KB (16K x 16) FLASH 44-QFN (8x8)
EDA / CAD modellek
PIC18F45K20-I/ML modellek
Csomagolás
Csőtár
RAM mérete
1,5K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 3,6V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 14x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
64MHz