PIC18F45K20T-I/ML
DigiKey raktári szám
PIC18F45K20T-I/MLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
PIC18F45K20T-I/MLCT-ND - Vágott szalag (CT)
PIC18F45K20T-I/MLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC18F45K20T-I/ML
Leírás
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44QFN
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrovezérlő IC 8 bites 64MHz 32KB (16K x 16) FLASH 44-QFN (8x8)
EDA / CAD modellek
PIC18F45K20T-I/ML modellek
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
RAM mérete
1,5K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 3,6V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 14x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
64MHz