PIC18F2525-I/SP
DigiKey raktári szám
PIC18F2525-I/SP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC18F2525-I/SP
Leírás
IC MCU 8BIT 48KB FLASH 28SPDIP
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 18F Mikrovezérlő IC 8 bites 40MHz 48KB (24K x 16) FLASH 28-SPDIP
EDA / CAD modellek
PIC18F2525-I/SP modellek
EEPROM mérete
1K x 8
Csomagolás
Csőtár
RAM mérete
3,8K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
4,2V ~ 5,5V
Adatátalakítók
A/D 10x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
40MHz
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
28-SPDIP
Perifériák
Feszültségesés észlelés/reset, HLVD, POR, PWM, WDT
Tokozás
28-DIP (0,300", 7,62mm)