PV36Y102C01B00
DigiKey raktári szám
118-PV36Y102C01B00-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PV36Y102C01B00
Leírás
TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN TOP
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 kOhms 0,5W, 1/2W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Cermet 25.0 fordulat Fent állítható
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PV36Y102C01B00 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Gyártó
Bourns Inc.
Fordulatok száma
25.0
Sorozat
Potenciométer típusa
Fent állítható
Csomagolás
Csőtár
Ellenállás anyaga
Cermet
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ellenállás
1 kOhms
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W
Méretek
Négyszögletes - 0,378" x 0,197" előlap (9,60mm x 5,00mm)
Tűrés
±10%