PIC18F24K20T-I/SO megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Microchip Technology
Raktáron: 187
Adatlap
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrovezérlő IC 8 bites 64MHz 16KB (8K x 16) FLASH 28-SOIC
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
PIC18F24K20T-I/SO
DigiKey raktári szám
PIC18F24K20T-I/SOTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC18F24K20T-I/SO
Leírás
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SOIC
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
PIC18F24K20T-I/SO modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Programmemória mérete
Gyrt.
Programmemória típusa
FLASH
Sorozat
EEPROM mérete
256 x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
RAM mérete
768 x 8
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 3,6V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 11x10b
Főprocesszor
PIC
Oszcillátor típusa
belső
Mag mérete
8 bites
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
64MHz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
28-SOIC
Perifériák
Feszültségesés észlelés/reset, HLVD, POR, PWM, WDT
Tokozás
28-SOIC (0,295", 7,50mm széles)