PIC18F24K20-I/SO
DigiKey raktári szám
PIC18F24K20-I/SO-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC18F24K20-I/SO
Leírás
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SOIC
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrovezérlő IC 8 bites 64MHz 16KB (8K x 16) FLASH 28-SOIC
EDA / CAD modellek
PIC18F24K20-I/SO modellek
EEPROM mérete
256 x 8
RAM mérete
768 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 3,6V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 11x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
64MHz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
28-SOIC
Perifériák
Feszültségesés észlelés/reset, HLVD, POR, PWM, WDT
Tokozás
28-SOIC (0,295", 7,50mm széles)