PIC18F14K50-I/SS
DigiKey raktári szám
PIC18F14K50-I/SS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC18F14K50-I/SS
Leírás
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 20SSOP
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrovezérlő IC 8 bites 48MHz 16KB (8K x 16) FLASH 20-SSOP
EDA / CAD modellek
PIC18F14K50-I/SS modellek
EEPROM mérete
256 x 8
RAM mérete
768 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 11x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
48MHz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, SPI, UART/USART, USB
Gyártói tokozás
20-SSOP
Perifériák
brown-out észlelés/reset, POR, PWM, WDT
Tokozás
20-SSOP (0,209", 5,30mm széles)