ECS-120-20-5PXDN-TR | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | ECS-120-20-5PXDN-TR |
Leírás | CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 8 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 12 MHz ±30ppm kristály 20pF 50 Ohms HC-49/US |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | ECS-120-20-5PXDN-TR modellek |
Kategória | Terhelő kapacitás 20pF |
Gyrt. | Ekvivalens soros ellenállás (ESR) 50 Ohms |
Sorozat | Működés Alap |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Típus MHz kristály | Tokozás |
Frekvencia 12 MHz | Méretek 0,449" H. x 0,189" Sz. (11,40mm x 4,80mm) |
Frekvenciastabilitás ±100ppm | Max. magasság (beültetve) 0,169" (4,30mm) |
Frekvenciatűrés ±30ppm |