PIC16F18313-I/P
DigiKey raktári szám
PIC16F18313-I/P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F18313-I/P
Leírás
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8DIP
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrovezérlő IC 8 bites 32MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 8-PDIP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PIC16F18313-I/P modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Sorozat
EEPROM mérete
256 x 8
RAM mérete
256 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,3V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 5x10b; D/A 1x5b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
8-PDIP
Perifériák
brown-out észlelés/reset, POR, PWM, WDT
Tokozás
8-DIP (0,300", 7,62mm)