PIC16F1719-I/P
DigiKey raktári szám
PIC16F1719-I/P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F1719-I/P
Leírás
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 40DIP
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrovezérlő IC 8 bites 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 40-PDIP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PIC16F1719-I/P modellek
RAM mérete
2K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,3V ~ 5,5V
Adatátalakítók
A/D 28x10b; D/A 1x5b, 1x8b
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sebesség
32MHz
Gyártói tokozás
40-PDIP
Csatlakoztathatóság
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Tokozás
40-DIP (0,600", 15,24mm)