MCP4131-104E/P
DigiKey raktári szám
MCP4131-104E/P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MCP4131-104E/P
Leírás
IC DIG POT 100K 8-PDIP
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Digitális potenciométer 100k Ohm 1 Áramkör 129 Leágazások SPI Interfész 8-PDIP
EDA / CAD modellek
MCP4131-104E/P modellek
Tápfeszültség
1,8V ~ 5,5V
Tűrés
±20%
Hőmérsékleti koefficiens (tip.)
150ppm/°C
Rögzítés módja
Furatszerelt
Gyártói tokozás
8-PDIP
Tokozás
8-DIP (0,300", 7,62mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C