PIC16F1708-I/SS
DigiKey raktári szám
PIC16F1708-I/SS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F1708-I/SS
Leírás
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SSOP
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrovezérlő IC 8 bites 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-SSOP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PIC16F1708-I/SS modellek
Kategória
Programmemória mérete
Gyrt.
Programmemória típusa
FLASH
Sorozat
RAM mérete
512 x 8
Csomagolás
Csőtár
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,3V ~ 5,5V
Alkatrész státusza
Aktív
Adatátalakítók
A/D 12x10b; D/A 1x8b
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Oszcillátor típusa
belső
Főprocesszor
PIC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Mag mérete
8 bites
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sebesség
32MHz
Gyártói tokozás
20-SSOP
Csatlakoztathatóság
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Tokozás
20-SSOP (0,209", 5,30mm széles)