PIC16F1459-I/SO
DigiKey raktári szám
PIC16F1459-I/SO-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F1459-I/SO
Leírás
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 20SOIC
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrovezérlő IC 8 bites 48MHz 14KB (8K x 14) FLASH 20-SOIC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PIC16F1459-I/SO modellek
RAM mérete
1K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,3V ~ 5,5V
Adatátalakítók
A/D 9x10b; D/A 1x5b
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sebesség
48MHz
Gyártói tokozás
20-SOIC
Csatlakoztathatóság
I2C, LINbus, SPI, UART/USART, USB
Tokozás
20-SOIC (0,295", 7,50mm széles)