ECS-25-S-1X
DigiKey raktári szám
X1003-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-25-S-1X
Leírás
CRYSTAL 2.5000MHZ SERIES TH
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.5 MHz ±30ppm kristály Sorozat 300 Ohms HC-49/U
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ECS-25-S-1X modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
Sorozat
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
300 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
2.5 MHz
Méretek
0,447" H. x 0,183" Sz. (11,35mm x 4,65mm)
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Max. magasság (beültetve)
0,530" (13,46mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm