PIC12F675-I/SN
DigiKey raktári szám
PIC12F675-I/SN-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC12F675-I/SN
Leírás
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8SOIC
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 12F Mikrovezérlő IC 8 bites 20MHz 1,75KB (1K x 14) FLASH 8-SOIC
EDA / CAD modellek
PIC12F675-I/SN modellek
Gyrt.
EEPROM mérete
128 x 8
Sorozat
RAM mérete
64 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2V ~ 5,5V
Adatátalakítók
A/D 4x10b
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
20MHz
Gyártói tokozás
8-SOIC
Perifériák
POR, WDT
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)