AD5220BRZ10
DigiKey raktári szám
AD5220BRZ10-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AD5220BRZ10
Leírás
IC DIG POT 10K 8-SOIC
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Digitális potenciométer 10k Ohm 1 Áramkör 128 Leágazások Fel/le (U/D, CS) Interfész 8-SOIC
EDA / CAD modellek
AD5220BRZ10 modellek
Kategória
Memória típusa
Felejtő
Tápfeszültség
2,7V ~ 5,5V
Csomagolás
Csőtár
Tűrés
±30%
Hőmérsékleti koefficiens (tip.)
800ppm/°C
Gyártói tokozás
8-SOIC
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Áramkörök száma
1
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C