PIC12F1571-E/RF
DigiKey raktári szám
PIC12F1571-E/RF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC12F1571-E/RF
Leírás
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8UDFN
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 12F Mikrovezérlő IC 8 bites 32MHz 1,75KB (1K x 14) FLASH 8-UDFN (3x3)
Kategória
Programmemória mérete
Gyrt.
Programmemória típusa
FLASH
Sorozat
RAM mérete
128 x 8
Csomagolás
Csőtár
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,3V ~ 5,5V
Alkatrész státusza
Aktív
Adatátalakítók
A/D 4x10b; D/A 1x5b
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Oszcillátor típusa
belső
Főprocesszor
PIC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Mag mérete
8 bites
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sebesség
32MHz