PIC10F220-I/P
DigiKey raktári szám
PIC10F220-I/P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC10F220-I/P
Leírás
IC MCU 8BIT 384B FLASH 8DIP
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 10F Mikrovezérlő IC 8 bites 8MHz 384B (256 x 12) FLASH 8-PDIP
EDA / CAD modellek
PIC10F220-I/P modellek
RAM mérete
16 x 8
Csomagolás
Csőtár
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2V ~ 5,5V
Alkatrész státusza
Aktív
Adatátalakítók
A/D 2x8b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sebesség
8MHz
Gyártói tokozás
8-PDIP
Perifériák
POR, WDT
Tokozás
8-DIP (0,300", 7,62mm)