PIC10F200-I/P
DigiKey raktári szám
PIC10F200-I/P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC10F200-I/P
Leírás
IC MCU 8BIT 384B FLASH 8DIP
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 10F Mikrovezérlő IC 8 bites 4MHz 384B (256 x 12) FLASH 8-PDIP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PIC10F200-I/P modellek
Kategória
Programmemória mérete
Gyrt.
Programmemória típusa
FLASH
Sorozat
RAM mérete
16 x 8
Csomagolás
Csőtár
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2V ~ 5,5V
Alkatrész státusza
Aktív
Oszcillátor típusa
belső
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Főprocesszor
PIC
Rögzítés módja
Furatszerelt
Mag mérete
8 bites
Gyártói tokozás
8-PDIP
Sebesség
4MHz
Tokozás
8-DIP (0,300", 7,62mm)