MIC5283-3.3YME
DigiKey raktári szám
MIC5283-3.3YME-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MIC5283-3.3YME
Leírás
IC REG LIN 3.3V 150MA 8-SOIC-EP
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 150mA 8-SOIC-EP
EDA / CAD modellek
MIC5283-3.3YME modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
14 µA
Csomagolás
Csőtár
PSRR
70dB ~ 65dB (100Hz ~ 100kHz)
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles) szabadon lévő kontaktus
Bemeneti feszültség (max.)
120V
Gyártói tokozás
8-SOIC-EP
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
2,8V / 150mA