RF2-03E-T-00-50-G
DigiKey raktári szám
2057-RF2-03E-T-00-50-G-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RF2-03E-T-00-50-G
Leírás
RF SMA CONNECTOR
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
SMA csatlakozó aljzat, aljzat 50ohm Furatszerelt, derékszögű forraszanyag
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RF2-03E-T-00-50-G modellek
Kategória
Max. frekvencia
6 GHz
Gyrt.
Csatlakozó aljzatok száma
1
Sorozat
Tulajdonságok
E típusú
Csomagolás
Tálca
Ház színe
fehér
Alkatrész státusza
Aktív
Középső érintkező anyaga
sárgaréz
Csatlakozási szabvány
Ház anyaga
sárgaréz
Csatlakozó típusa
aljzat, aljzat
Ház bevonata
arany
Érintkező végződtetése
forraszanyag
Középső érintkező bevonata
arany
Árnyékolás végződtetése
forraszanyag
Dielektrikum anyaga
Poli(tetrafluoretilén) (PTFE)
Impedancia
50ohm
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 165°C
Rögzítés módja
Furatszerelt, derékszögű
Névleges feszültség
335 V