MIC5233-3.3YM5-TR
DigiKey raktári szám
576-2778-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
576-2778-1-ND - Vágott szalag (CT)
576-2778-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MIC5233-3.3YM5-TR
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 100mA SOT-23-5
EDA / CAD modellek
MIC5233-3.3YM5-TR modellek
Nyugalmi áram (Iq)
30 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
2 mA
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, fordított polaritás
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
SOT-23-5
Dropout feszültség (max.)
0,45V / 100mA