MIC5231-3.3YM5-TR
DigiKey raktári szám
576-2772-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
576-2772-1-ND - Vágott szalag (CT)
576-2772-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MIC5231-3.3YM5-TR
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 10MA SOT23-5
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 10mA SOT-23-5
EDA / CAD modellek
MIC5231-3.3YM5-TR modellek
Nyugalmi áram (Iq)
4 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
50dB (100Hz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Bemeneti feszültség (max.)
12V
Gyártói tokozás
SOT-23-5
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
0,3V / 10mA