MIC5231-3.3BM5TR
DigiKey raktári szám
2156-MIC5231-3.3BM5TR-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MIC5231-3.3BM5TR
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 10MA SOT23-5
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 10mA SOT-23-5
Kategória
Dropout feszültség (max.)
0,3V / 10mA
Csomagolás
Ömlesztve
Nyugalmi áram (Iq)
4 µA
PSRR
50dB (100Hz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
12V
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V