MIC5216-3.3YM5-TR
DigiKey raktári szám
576-2756-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
576-2756-1-ND - Vágott szalag (CT)
576-2756-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MIC5216-3.3YM5-TR
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 500MA SOT23-5
Gyártói standard átfutási idő
29 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA SOT-23-5
EDA / CAD modellek
MIC5216-3.3YM5-TR modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
3 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
25 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB (120Hz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, fordított polaritás
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
12V
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
SOT-23-5
Dropout feszültség (max.)
0,6V / 500mA