MS384-10F
DigiKey raktári szám
2333-MS384-10F-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MS384-10F
Leírás
RF SHIELD 1.480"X1.512" SOLDER
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF árnyékoló keret 1,480" (37,60mm) X 1,512" (38,40mm) forraszanyag
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MS384-10F modellek
Kategória
Magasság (összesen)
0,433" (11,00mm)
Gyártó
Masach Tech Ltd.
Hossz (összesen)
1,512" (38,40mm)
Sorozat
Szélesség (összesen)
1,480" (37,60mm)