MIC39100-2.5WS
DigiKey raktári szám
576-3374-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MIC39100-2.5WS
Leírás
IC REG LINEAR 2.5V 1A SOT-223-3
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1A SOT-223-3
EDA / CAD modellek
MIC39100-2.5WS modellek
Kategória
Dropout feszültség (max.)
0,63V / 1A
Gyrt.
Kimeneti áram
Csomagolás
Csőtár
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, fordított polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Tokozás
TO-261-4, TO-261AA
Szabályozók száma
1
Gyártói tokozás
SOT-223-3
Bemeneti feszültség (max.)
16V
Alap típusszám
Kimeneti feszültség (min.)
2,5V