MIC2920A-12WS
DigiKey raktári szám
576-1750-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MIC2920A-12WS
Leírás
IC REG LIN 12V 400MA SOT-223-3
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 400mA SOT-223-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MIC2920A-12WS modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
300 µA
Csomagolás
Csőtár
Max. üzemi áram
12 mA
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túlfeszültség, túláram, fordított polaritás
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
TO-261-4, TO-261AA
Bemeneti feszültség (max.)
26V
Gyártói tokozás
SOT-223-3
Kimeneti feszültség (min.)
12V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
0,75V / 400mA