MIC2920A-12WS-TR
DigiKey raktári szám
MIC2920A-12WS-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MIC2920A-12WS-CT-ND - Vágott szalag (CT)
MIC2920A-12WS-DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MIC2920A-12WS-TR
Leírás
IC REG LIN 12V 400MA SOT-223-3
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 400mA SOT-223-3
EDA / CAD modellek
MIC2920A-12WS-TR modellek
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
300 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
12 mA
Védelmi funkciók
túlfeszültség, túláram, fordított polaritás
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tokozás
TO-261-4, TO-261AA
Bemeneti feszültség (max.)
26V
Gyártói tokozás
SOT-223-3
Kimeneti feszültség (min.)
12V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
0,75V / 400mA