MCP40D18T-502AE/LTY | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | MCP40D18T-502AE/LTY |
Leírás | IC DIG POT 5K SC-70-6 |
Gyártói standard átfutási idő | 4 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Digitális potenciométer 5k Ohm 1 Áramkör 128 Leágazások I2C Interfész SC-70-6 |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Memória típusa Felejtő |
Gyártó Microchip Technology | Tápfeszültség 1,8V ~ 5,5V |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tűrés ±20% |
Alkatrész státusza Aktív | Hőmérsékleti koefficiens (tip.) 150ppm/°C |
Leágazások száma 128 | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C |