MCP4018T-502E/LTY
DigiKey raktári szám
150-MCP4018T-502E/LTYTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
150-MCP4018T-502E/LTYCT-ND - Vágott szalag (CT)
150-MCP4018T-502E/LTYDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MCP4018T-502E/LTY
Leírás
IC DIG POT 5K SC-70-6
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Digitális potenciométer 5k Ohm 1 Áramkör 128 Leágazások I2C Interfész SC-70-6
Kategória
Memória típusa
Felejtő
Gyártó
Microchip Technology
Tápfeszültség
1,8V ~ 5,5V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tűrés
±20%
Alkatrész státusza
Aktív
Hőmérsékleti koefficiens (tip.)
150ppm/°C
Potenciométer típusa
lineáris
Rögzítés módja
Felületszerelt
Konfiguráció
Potenciométer
Gyártói tokozás
SC-70-6
Áramkörök száma
1
Tokozás
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Leágazások száma
128
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C