MCP40D18T-502AE/LTY
DigiKey raktári szám
150-MCP40D18T-502AE/LTYTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
150-MCP40D18T-502AE/LTYCT-ND - Vágott szalag (CT)
150-MCP40D18T-502AE/LTYDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MCP40D18T-502AE/LTY
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Digitális potenciométer 5k Ohm 1 Áramkör 128 Leágazások I2C Interfész SC-70-6
Tápfeszültség
1,8V ~ 5,5V
Tűrés
±20%
Hőmérsékleti koefficiens (tip.)
150ppm/°C
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C