MCP3001-I/P
DigiKey raktári szám
MCP3001-I/P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MCP3001-I/P
Leírás
IC ADC 10BIT 8-PDIP
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 bites analóg-digitális átalakító 1 Bemenet 1 SAR 8-PDIP
EDA / CAD modellek
MCP3001-I/P modellek
Referencia típusa
Külső
Tápfeszültség (analóg)
2,7V ~ 5,5V
Tápfeszültség (digitális)
2,7V ~ 5,5V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Tokozás
8-DIP (0,300", 7,62mm)