DSC1123CI2-300.0000 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Microchip Technology
Raktáron: 0
Adatlap
Microchip Technology
Raktáron: 0
Adatlap
300 MHz XO (standard) LVDS Oszcillátor 2,25V ~ 3,63V Engedélyezés/letiltás 6-VDFN
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DSC1123CI2-300.0000
DigiKey raktári szám
150-DSC1123CI2-300.0000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DSC1123CI2-300.0000
Leírás
MEMS OSC XO 300.0000MHZ LVDS SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Tápfeszültség
2,25V ~ 3,63V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. üzemi áram
32mA
Gyártói tokozás
6-VDFN (3.2x2.5)
Frekvencia
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)