DSC1104DI1-100.0000 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Microchip Technology
Raktáron: 0
Adatlap
Microchip Technology
Raktáron: 0
Adatlap
100 MHz XO (standard) HCSL Oszcillátor 2,25V ~ 3,6V Készenlét (lekapcsolás) 6-VDFN
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Microchip Technology MEMS and Crystal Oscillator Solutions PIO | DigiKey
DSC1104DI1-100.0000
DigiKey raktári szám
150-DSC1104DI1-100.0000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DSC1104DI1-100.0000
Leírás
MEMS OSC XO 100.0000MHZ HCSL SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Tápfeszültség
2,25V ~ 3,6V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Csík
Max. üzemi áram
42mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
6-VDFN
Típus
Gyártói tokozás
6-VDFN (2,5x2)
Frekvencia
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Funkció
Készenlét (lekapcsolás)
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)