DSC1003DL2-024.0000 nincs raktáron és előrendelhető.
Adatlap
24 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,7V ~ 3,6V Készenlét (lekapcsolás) 4-VDFN
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DSC1003DL2-024.0000
DigiKey raktári szám
150-DSC1003DL2-024.0000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DSC1003DL2-024.0000
Leírás
MEMS OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Tápfeszültség
1,7V ~ 3,6V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Max. üzemi áram
8mA
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)