DSC1001AL5-100.0000
DigiKey raktári szám
150-DSC1001AL5-100.0000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DSC1001AL5-100.0000
Leírás
MEMS OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,7V ~ 3,6V Készenlét (lekapcsolás) 4-VDFN szabadon lévő kontaktus
Kategória
Tápfeszültség
1,7V ~ 3,6V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Max. üzemi áram
16,6mA
Tokozás
4-VDFN szabadon lévő kontaktus
Típus
Gyártói tokozás
4-VDFN (7x5)
Frekvencia
Méretek
0,276" H. x 0,197" Sz. (7,00mm x 5,00mm)
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)