DSC1001AL2-016.0000T nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Cardinal Components Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
16 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,7V ~ 3,6V Készenlét (lekapcsolás) 4-VDFN szabadon lévő kontaktus
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Microchip Technology MEMS and Crystal Oscillator Solutions PIO | DigiKey
DSC1001AL2-016.0000T
DigiKey raktári szám
150-DSC1001AL2-016.0000T-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DSC1001AL2-016.0000T
Leírás
MEMS OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Tápfeszültség
1,7V ~ 3,6V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Csomagolás
Csík
Max. üzemi áram
8mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-VDFN szabadon lévő kontaktus
Típus
Gyártói tokozás
4-VDFN (7x5)
Frekvencia
Méretek
0,276" H. x 0,197" Sz. (7,00mm x 5,00mm)
Funkció
Készenlét (lekapcsolás)
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)