DSA6101JL2B-032K768VAO nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Microchip Technology
Raktáron: 976
Adatlap
Microchip Technology
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 800
32.768 kHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,71V ~ 3,63V Engedélyezés/letiltás 4-VLGA
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DSA6101JL2B-032K768VAO
DigiKey raktári szám
150-DSA6101JL2B-032K768VAO-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DSA6101JL2B-032K768VAO
Leírás
OSC MEMS LOW PWR SMD
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
DSA6101JL2B-032K768VAO modellek
Kategória
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Sorozat
Max. üzemi áram
3mA (tipikus)
Csomagolás
Csőtár
Minősítések
AEC-Q100
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-VLGA
Típus
Gyártói tokozás
4-VLGA (2,5x2)
Frekvencia
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,89mm)
Kimenet
CMOS
Max. üzemi áram
1,5µA (tipikus)
Tápfeszültség
1,71V ~ 3,63V