DSA6101JL2B-032K768TVAO
DigiKey raktári szám
150-DSA6101JL2B-032K768TVAOTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
150-DSA6101JL2B-032K768TVAOCT-ND - Vágott szalag (CT)
150-DSA6101JL2B-032K768TVAODKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DSA6101JL2B-032K768TVAO
Leírás
OSC MEMS LOW PWR SMD
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32.768 kHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,71V ~ 3,63V Engedélyezés/letiltás 4-VLGA
Kategória
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Sorozat
Max. üzemi áram
3mA (tipikus)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
4-VLGA
Típus
Gyártói tokozás
4-VLGA (2,5x2)
Frekvencia
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,89mm)
Tápfeszültség
1,71V ~ 3,63V