DSA1003DI3-024.0000TVAO megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
24 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,7V ~ 3,6V Készenlét (lekapcsolás) 4-VDFN
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DSA1003DI3-024.0000TVAO
DigiKey raktári szám
150-DSA1003DI3-024.0000TVAOTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
DSA1003DI3-024.0000TVAO
Leírás
MEMS OSC., AUTOMOTIVE, LOW POWER
Részletes leírás
Kategória
Tápfeszültség
1,7V ~ 3,6V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Max. üzemi áram
6,3mA
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)