DSA1001DI3-024.0000VAO megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
24 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,7V ~ 3,6V Készenlét (lekapcsolás) 4-VDFN
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DSA1001DI3-024.0000VAO
DigiKey raktári szám
150-DSA1001DI3-024.0000VAO-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DSA1001DI3-024.0000VAO
Leírás
OSC MEMS -40C-85C, 50PPM, 2.5X2.
Részletes leírás
Kategória
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Sorozat
Max. üzemi áram
6,3mA
Csomagolás
Csőtár
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)
Max. üzemi áram
15µA
Kimenet
CMOS
Alap típusszám
Tápfeszültség
1,7V ~ 3,6V