ATTINY85-20SH elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Microchip Technology
Raktáron: 4 744
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Microchip Technology
Raktáron: 431
Adatlap
AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) Mikrovezérlő IC 8 bites 20MHz 8KB (4K x 16) FLASH 8-SOIC
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ATTINY85-20SH
DigiKey raktári szám
ATTINY85-20SH-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATTINY85-20SH
Leírás
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8SOIC
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
ATTINY85-20SH modellek
Csomagolás
Csőtár
Alkatrész státusza
Elavult
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,7V ~ 5,5V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
20MHz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatlakoztathatóság
USI
Gyártói tokozás
8-SOIC
Perifériák
brown-out észlelés/reset, POR, PWM, WDT
Tokozás
8-SOIC (0,209", 5,30mm széles)