ATTINY45V-10PU
DigiKey raktári szám
ATTINY45V-10PU-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATTINY45V-10PU
Leírás
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 8DIP
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) Mikrovezérlő IC 8 bites 10MHz 4KB (2K x 16) FLASH 8-PDIP
EDA / CAD modellek
ATTINY45V-10PU modellek
EEPROM mérete
256 x 8
Csomagolás
Csőtár
RAM mérete
256 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 4x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
10MHz
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csatlakoztathatóság
USI
Gyártói tokozás
8-PDIP
Perifériák
brown-out észlelés/reset, POR, PWM, WDT
Tokozás
8-DIP (0,300", 7,62mm)