ATTINY85V-10PU
DigiKey raktári szám
ATTINY85V-10PU-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATTINY85V-10PU
Leírás
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8DIP
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) Mikrovezérlő IC 8 bites 10MHz 8KB (4K x 16) FLASH 8-PDIP
EDA / CAD modellek
ATTINY85V-10PU modellek
Csomagolás
Csőtár
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 5,5V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
10MHz
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csatlakoztathatóság
USI
Gyártói tokozás
8-PDIP
Perifériák
brown-out észlelés/reset, POR, PWM, WDT
Tokozás
8-DIP (0,300", 7,62mm)