ATTINY45-20PU
DigiKey raktári szám
ATTINY45-20PU-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATTINY45-20PU
Leírás
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 8DIP
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) Mikrovezérlő IC 8 bites 20MHz 4KB (2K x 16) FLASH 8-PDIP
EDA / CAD modellek
ATTINY45-20PU modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Programmemória mérete
EEPROM mérete
256 x 8
Csomagolás
Csőtár
RAM mérete
256 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,7V ~ 5,5V
Adatátalakítók
A/D 4x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
20MHz
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csatlakoztathatóság
USI
Gyártói tokozás
8-PDIP
Perifériák
brown-out észlelés/reset, POR, PWM, WDT
Tokozás
8-DIP (0,300", 7,62mm)